Nasze artykuły

Poniżej znajduje się lista naszych najnowszych artykułów związanych z organizacją niezapomnianych imprez i uroczystości rodzinnych.

Papeteria ślubna
Popularne dodatki do zaproszeń ślubnych

Popularne dodatki do zaproszeń

25 kwietnia 2020

Tworząc zaproszenia, często wykorzystywane są przeróżne dodatki, które mają za zadanie podkreślenie charakteru zaproszenia oraz poprawę ich atrakcyjności. Istnieją bardzo różne dodatki, (…)

Zaproszenia diy handmade - ręcznie robione - ślubne, na chrzest, komunijne
Zaproszenia na rocznicę ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu

17 marca 2020

Jak się już pewnie przekonaliście, indywidualne zaproszenia okolicznościowe wykonywane są na najróżniejsze okazje. W tym artykule skupimy się na jednej z ich (…)

Komfort gości weselnych
Papiery do zaproszen ślubnych
Zaproszenia komunijne 2020

Zaproszenia komunijne 2020

6 lutego 2020

Wielkimi krokami nadchodzi sezon komunijny 2020. Podobnie jak poprzednie, również i ten rok będzie obfitował w efektowne nowości związane z przygotowaniami do (…)

Pierwsza Komunia Święta

Potwierdzenie przybycia – RSVP

7 czerwca 2018

Ostatnio opisywałam Wam zaproszenia ślubne jako część papeterii okolicznościowej, tym razem zagłębię się w temat RSVP – czyli potwierdzenia uczestnictwa w ślubie (…)

Oryginalne zaproszenia ślubne

30 kwietnia 2018

Na łamach strony OXYart.pl pojawiały się już artykuły poświęcone papeterii ślubnej, gdzie, wśród różnych jej rodzajów, były również wymieniane zaproszenia ślubne. W (…)

Papeteria ślubna

24 kwietnia 2018

Papeteria ślubna powinna być piękna, subtelna i elegancka. Powinna zachwycać Parę Młodą jak i również zaproszonych gości weselnych. Jak najbardziej papeterię można (…)

Przesądy ślubne

17 kwietnia 2018

Jedni wierzą w przesądy, inni traktują je z przymrużeniem oka, a jeszcze inni w ogóle w nie wierzą. Część z tych osób, (…)

Sakramenty święte

16 kwietnia 2018

Chrzest Święty jest drugą najważniejszą uroczystością w naszym życiu. Zastanawiacie się pewnie dlaczego drugim, przecież to pierwszy sakrament. I macie racie mówiąc, (…)

Ślub w różnych kulturach

15 kwietnia 2018

Co tak naprawdę oznacza Ślub? Najprościej rzecz ujmując ślubowanie to złożenie uroczystej przysięgi przed kimś, przed sobą lub bóstwem. Jak tylko się (…)